фон
.Навчання водіїв на категорії А1-скутер, А – мотоцикл, В – легковий автомобіль, С1,С – вантажні автомобілі, Д1 – мікроавтобус, Д - автобус, ВЕ,С1Е, СЕ – автомобілі з причепами.
Краматорська автошкола ТСОУ

Відгуки наших випускників

Яна

Автошкола дійсно чарівна. Заняття по теорії проходили дуже цікаво і за це дякую Сергій Петровича. Інструктором з водіння був Микола Миколайович, інструктор від бога: спокійний, пунктуальний, кожне заняття проходило строго за планом. Це і проїзд різних перехресть, і руху по асфальтованій, ґрунтовій дорогах. це і парковки заднім ходом і паралельна, їзда в світле, темну пору доби та в умовах недостатньої видимості. Ця людина вкладає в своїх учнів душу і не тільки. Машина у нього завжди просто в ідеальному стані їздити на ній величезне задоволення.

<Дивитися відео>

Анна

Автошкола просто принадність. Я ось недавно вивчилася мені дуже сподобалося дуже легко і практично. Я не коли не могла подумати що мене за 13 занять можна навчити так добре водити машину. Інструктора вони просто чарівники я завжди думала що інструктора вони завжди нервові але в цій автошколі вони дуже стримані, терплячі. Учитель по теорії класний добре і виразно розповідає дівчині іноді важко все запам'ятати але вчитель з теорії розповість так що все запам'ятовуєш мені так не хотілося її закінчувати але пройшло 2 з половиною місяці і я її закінчила я б постійно там вчилася спасибі їм велике що вони є мені і по оплаті не було важко, так як тут поетапна оплата мені було не в напряг платити. Записуйтеся в цю автошколу і ви не пошкодуєте !!!!!!!!

<Дивитися відео>

Ірина

Після 2-х місяців занять в цій автошколі прийшла і моя черга говорити спасибі цій школі. За прекрасне виклад теорії, за практику - інструктору Микола Миколайовичу виключно доброзичливій і позитивній людині, справжньому професіоналу. Навіть особливо тривожні дами (як я :) максимум після 2-го заняття вже їздили по місту. Рекомендую школу для всіх, хто дійсно хоче вчитися - всі умови тут є. Школі бажаю процвітання, а викладачам і інструкторам - здоров'я, терпіння і задоволення від роботи.

<Дивитися відео>

Заявка на навчання

Всі поля обов'язкові для заповнення.